KIMURI

Chceš se seznámit s novými lidmi? Chceš u toho pomoct handicapovaným zvířatům?


Chceš se seznámit s novými lidmi? Chceš u toho pomoct handicapovaným zvířatům na záchranné stanici? Chceš prožít týden, po kterém se ti nebude chtít odjet domů a budeš se ptát: "Proč to nemohlo trvat dýl?" I tobě se otevírá dobdrodružství jménem Kimuri!

Odpoledne a večer se budeme snažit zabavit tě nejrůznějšími aktivitami. Nebudou chybět seznamovací hry, humorné hříčky na louce, něco na zamyšlení i akčnější hry v lese. Dozvíš se taky leccos o zvířatech na stanici a jejich osudech. Věříme, že společně vytvoříme pohodovou letní atmosféru.

Opravíme voliéry, klece a další zařízení stanice. Budeme řezat dřevo, hrabat seno, opravovat ploty a věnovat se dalším činnostem, které ušetří energii zaměstnancům stanice, aby se mohli věnovat péči o zvířata, do níž nás však také zasvětí.

Tábor Kimuri pořádáme už podvanácté, z toho už po deváté na stejném místě. Za tu dobu prošlo touto akcí více než 100 účastníků. Díky tomu, že známe dobře místo a máme přátelské vztahy s osazenstvem stanice nás téměř nic nepřekvapí.

Alena Korejsová
Kontaktní telefon: 604632509
Kontaktní email: kimuri@brontosaurus.cz

Ukázat celý text

Média

Stručně

18. 8. 2019

Pardubický

http://podluzi.brontosaurus.cz/kimuri/

Cena 990 Kč

Pořadatel

Hnutí Brontosaurus

Brno-město

www.brontosaurus.cz

Organizátoři

Hodnocení a komentáře

Přidat hodnocení

Byl/a jsi na této akci a chtěl/a bys ji ohodnotit? Přihlas se a hodnoť!

Komentáře


Pošli nám odezvu na EDUBázi


Máš nějaký tip nebo nápad, co a jak zlepšit? Vyskočila na tebe nějaká chyba?

Abychom se když tak mohli doptat na detaily.

Pošli odezvu